+420 220 940 162
cz - en
LACOMED

Obchodní podmínky

Provozovatel

Provozovatelem internetové možnosti objednávání je LACOMED, spol. s r.o., se sídlem Vodárenská 699, Lobeček, Kralupy nad Vltavou, PSČ 278 01, Česká republika. IČO: 46348875.

Odesláním elektronické objednávky kupující vyjadřuje svůj souhlas s nákupem a se shromažďováním a zpracováním jeho osobních údajů.

Objednávání zboží

Při prvním objednání zboží přes webové stránky je nutno provést registraci, při které kupující po zadání požadovaných údajů obdrží individuální registrační heslo. Toto registrační heslo následně slouží kupujícímu při následných objednávkách k urychlení objednávání, k přístupu dalších jinak skrytých informacích a k dispozicím s jeho osobními údaji používanými při vyřizování objednávek.

Každá objednávka realizovaná prostřednictvím elektronického obchodu na internetových stránkách www.lacomed.cz je považována za závaznou. Každá vyplněná objednávka se všemi náležitostmi bude potvrzena e-mailovou zprávou na adresu uvedenou kupujícím.

Jinak i nadále je možné objednávat:

e-mailem: lacomed@lacomed.cz

telefonicky:

+420 220 941 164
+420 220 941 165
+420 220 941 175
faxem: +420 220 940 162

a také osobně.

Poptávka

Pokud jste na našich stránkách nenašli produkt, který jste hledali, nebo by jste si přáli více informací, případně něco upřesnit, kontaktujte nás prosím telefonicky.

Ceny výrobků:

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Prodávající vždy při e-mailovém potvrzení objednávky potvrdí taktéž platnost ceny objednaného zboží.
V případě, že je cena jiná než v objednávce, vyžaduje dodavatel potvrzení této nové ceny.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel tohoto internetového obchodu poskytuje své služby plně v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů ( GDPR). Prohlašuje, že osobní údaje, které mu kupující poskytne, budou použity pouze k účelům, které souvisejí s provozem internetového obchodu, a že nebudou poskytnuty žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením objednávky.

Kupující využíváním služeb internetového obchodu dává souhlas se shromažďováním a zpracováním osobních údajů. Kupující má právo měnit své osobní údaje a požádat o vymazání osobních údajů z databáze a tak zrušit registraci.

Kupující uděluje souhlas s využitím osobních údajů pro marketingové účely provozovatele těchto stránek.